Hakkımızda

image image
ZMS Grup Sigorta

ZMS Grup SİGORTA AİLESİNİ YAKINDAN TANIYIN !

Sigortalılarımıza en doğru sigortalanma çözümlerini en uygun şartlarla sunmayı kuruluş ve hizmet felsefemiz olarak benimsedik. Başarımızın en önemli nedeni, her biri kendi alanında uzman olan çalışanlarımızdır. Siz değerli müşterilerimizi iş ortağımız olarak görür ve size özel yaratıcı çözümler üretiriz. Üst yönetimden alt kadrolara kadar ortak amacımız, uzun süreli ve kalıcı iş ilişkileri kurmaktır.

Bu felsefe ile gerçek ve tüzel kişilere özel hizmetler vermekte, aynı zamanda her türlü sigorta ihtiyacınızda danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Globalleşen ve her geçen gün değişen bir dönemde ülkemizde sigorta bilincinin ve sigortacıya güvenin artması için azami dikkat ve özenle ve ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmanın, kısaca risk ortağınız olmanın farkında olarak birlikteliğimizi geliştirmeyi hedefledik.

image image
ZMS Grup Sigorta

ZMS Grup SİGORTA İLE HAYATINIZI GARANTİYE ALIN ...

Sigorta sektöründe hizmet veren ZMS Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. tüm sigorta branşlarında rekabetçi fiyatları, müşterilerine fayda sağlayan teminat odaklı çalışmaları ve üstün kalite anlayışıyla örnek ve öncü acentelerden biridir. Geniş ürün ve hizmet çeşitliliğiyle ihtiyacınızı doğru belirlerken, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş hızlı ve güvenli hizmet veren uzman kadromuzla ihtiyacınıza göre en avantajlı teklifi en kısa sürede vermekteyiz.

Rekabet koşullarının giderek arttığı günümüz iş şartlarında, rekabet gücünü koruyan ve sürekli yükselten ZMS Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. bilgi birikimi ve uzmanlığı sayesinde müşteri portföyünü yıldan yıla hızlı bir şekilde artırmaktadır. Bu sayede, birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet vermektedir. Sigortalılarımıza satış öncesi ve satış sonrası tüm ihtiyaçlarını, hızlı ve müşteri odaklı üretebildiğimiz çözümlerle eksiksiz bir şekilde sunmaktayız. UNUTMAYIN.... SİZİN DEĞERLERİNİZ ZMS GRUP SİGORTA İÇİN ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR.